Jaký kočárek zvládne sníh na vesnici a vejde se do malého kufru?

Zodpovězené
30. zář 2023

Ahoj,

jdu kupovat kočárek pro prosincové miminko. Bydlíme na vesnici a sněhu zde bývá v podstatě dost. Cenově nejsem ohraničená. Chci, aby byl vhodný pro tento terén. Musí být skladný do malého kufru auta Peugeot 206, protože hodně cestujeme. Pokud takový existuje, bylo by to super. Koupila bych dva – jeden na doma a jeden na cestování.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

neuvedla jsi podstatná kritéria pro správný výběr kočárku, jako je výška rodičů, korýtko, či rovný leh, proto Ti neumím vybrat správný kočárek. Uvedla bych jen dlouhý seznam a tomu se chci vyhnout.

Nedávno jsem na velmi podobnou otázku odpověděla, protože se nechci opakovat, tak Ti ji sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka