Používáme cookies. Více informací zde. OK
Zodpovězené

Jaký kombinovaný kočárek do 25 000 Kč? Město i lesní cesta, vysocí rodiče a korbičku budeme nosit

30. srp 2019
Ahoj.

Mám prosbu o radu. Vybíráme kočárek pro lednové dítě. Budeme jezdit ve městě, ale občas i po polních nebo lesních cestách (žádný extrémní terén). Oba jsme s mužem vysocí, on 194 cm (u mnoha kočárku nám úplně nevyhovuje nízko položená korbička). Zároveň se dá očekávat, že ani naše dítě nebude žádný drobek (takže by sme radši větší korbičku i větší sedací plochu u sporťáku).

Bydlíme ve 3. patře bez výtahu, podvozek budeme nechávat dole - ale korbičku s dítětem nosit nahoru, tzn. na váze podvozku nám až tak nesejde, ale korbičku bysme chtěli spíše z lehčích.

Když to shrnu, rádi bychom kočárek, co zvládne lehký terén, má prostornou a lehkou korbičku, sporťák, který jde polohovat do lehu a je také prostorný. Cena do 25 000. Nedaří se mi žádná kombinace těchto parametrů najít, pomůžeš?

Děkuji!
Ahoj!

Za mě osobně by asi první volbou byl ABC Design Salsa 4. Je relativně lehký, s prostornou jak korbičkou, tak i sporťákem, a je vybaven velmi příjemným odpružením i většími koly. Nástavby jsou na podvozku výše, a také má nastavitelnou rukojeť - takže vyšším rodičům jednoznačně vyhovuje. Váha korby je, řekla bych, průměrná - na vynášení to myslím zvládnete. Bonusem jsou obrovské stříšky a super nákupní košík.

Pokud by nevadil těžší kočárek, Briax Go Big2 je neskutečnou možností, co se ovladatelnosti, funkčnosti i prostornosti týká. I zde je však korba spíše z těch průměrně vážících (cca 4 kg) - ono kdyby měla být prostornější, nemohu volit ty ultralehké skladné korbičky, neboť budou menší a / nebo užší. Při Britax bych ale doporučila i zvážit možnost vložné, měkké korbičky, vložené ve sporťáku - váhově by to pak, na vynášení miminka, vyšlo lépe.

Každopádně bych z těch lehčích (ale tedy, počítej i trošku menších) korbiček zvážila kočárek Baby Jogger City Premier s korbou Compact, případně i takový Concord Camino s korbičkou od Jané - Micro.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli