Jaký lehký kvalitní kočárek pro cestování?

Zodpovězené
19. čer 2019

Dobrý den,

řeším teď to, že potřebujeme nějaký opravdu lehký, ale přitom dobrý a kvalitní kočárek pro cestování sportovního typu. Doma máme od značky Joolz a váží přes 12kg a je moc velký do kufru auta.

Váhám mezi Ergobaby city metro a baby Monster Kuki.

Prosím poraďte.

Děkuji!

Ahoj!

Rozměrově jsou Baby Monsters Kuki i Ergobaby Metro jednoznačně vhodné. Pokud vybíráš jen z těchto dvou, určitě doporučím spíše Ergobaby, přijde mi kvalitněji zpracovaný a má fakt dost velkou stříšku. Je to prostě vyšší model, a je opravdu povedený.

Baby Monsters Kuki

Ergobaby Metro

Pokud náhodou neřešíš cenu, určitě koukni i na novinku Bugaboo Ant 😉

Bugaboo Ant

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.