Jaký levný kočárek na vesnici?

Zodpovězené
18. srp 2022

Ahoj,

hledám levný kočárek. Máme psa, takže terén je většinou lesní cesta, do města nechodíme. Maximálně po vesnici. Sportovní kočárek máme po dcerce, klidně může být jen hluboká část. Případně možnost sportovní část dokoupit, ale aby byla otočná. Bylo by super, kdyby měla korba okénko, aby miminko vidělo. Chci, aby kočárek měl prodlouženou stříšku (více než 90°).

Nevadí mi ani bazarový, ani nový levný. Předpokládám, že možnost přidat stupátko pro dítě má asi každý. Pokud ne, tak náš kočárek by takovou možnost měl mít určitě.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

určitě doporučuji model Inglesina Quad XT. Je to all-terrain kočárek, tedy je vhodný na vesnici nebo do terénu. Má čtyři velká neotočná nafukovací kola. Projede tak skutečně každý terén. Můžeš ho rovnou zakoupit jako dvojkombinaci.

Možnost přidání stupátka pro dítě nemá každý kočárek, ale k Inglesině můžeš přidat tyto stupátka, které doporučuji nejčastěji. Je to pro jejich univerzálnost.

Najdeš je v této mé nedávno zodpovězené otázce.

Pokud hledáš tříkolový kočárek, tak Ti doporučuji prohlédnout model TFK Mono.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka