Jaký neotočný sportovní kočárek jde do úplného lehu?

Zodpovězené
2. kvě 2022

Ahoj,

1,5letá dcerka má 83 cm a momentálně máme Moon Resea S. Vyhovoval nám jízdními vlastnostmi (bydlíme ve městě), ale stříška je opravdu nízko. Dcerce trčí hlava z náhledového okénka.

Mé požadavky na kočárek:

  • neotočný,
  • lehčí,
  • s možností sklopit zádovou opěrku do úplného lehu,
  • aby vydržel do konce kočárkování,
  • rozpočet mám cca 7 500 Kč.

V užším výběru je Easywalker Jackey a Babystyle Oyster Zero.

Který z nich splňuje mé požadavky?

Je k nim ještě nějaká alternativa?

Děkuji

Ahoj,

oba dva kočárky jsou velmi dobrou volbou, ale o něco více se přikláním k Babystyle Oyster Zero. Oproti Easywalker Jackey má delší jak zádovou opěrku, tak i celkově ložnou plochu, je tak vhodný i pro větší dítě a vydrží opravdu až do konce. Oceníš u něj i nižší hmotnost (7,9 kg), extra dlouhou stříšku, dobré odpružení, skladnost a jednoduché složení i ovládání.

Co se týká skladnosti, lehké hmotnosti a prostornosti, tak nemá konkurenci.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie