Jaký obousměrný sportovní kočárek lze dát do úplného lehu a zvládne lehčí terén?

Zodpovězené
20. bře 2022

Dobrý den,

prosím o tip na sportovní kočárek, který je obousměrný, lze ho dát do úplného lehu, je alespoň do lehčího terénu a má prodlouženou stříšku. Na ceně úplně nezáleží, hlavně ať je to kvalitní kočárek, který něco vydrží.

Děkuji moc za jakékoliv rady.

Ahoj,

koukni například na tyto modely, zda Tě nezaujmou. 🙂

Dlouhou prodlužovací stříšku má Cybex Balios S. Pokud bys chtěla něco více "terénnějšího", ale za to těžšího a prostornějšího, tak to může být Cybex Talos S Lux.

Dále to může být Mamas&Papas Ocarro nebo Moon Resea Sport.

Nebo i Baby Jogger City Premier, který má tedy korýtkové sezení, ale je opravdu prostorné i pro větší dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie