Jaký odpružený a bezpečný kočárek pro říjnové miminko?

Zodpovězené
11. kvě 2022

Ahoj,

čekáme první miminko, pro které chci trojkombinaci. Musí být kvalitní a klidně i dražší do 25 000 Kč.

Zaujal mě Kinderkraft Prime 2019 3v1 kvůli více vlastnostem. Má otočné části ve směru i protisměru, sportovní část je polohovatelná i rovně, stříška na korbě se dá více zakrýt, lehce skladný, odpružený, bezpečný, pěkný design.

Miminko se narodí v říjnu a jeho korba a vajíčko se mi zdají malé.

Poradíš kočárek s podobnými vlastnostmi, ale ve větších rozměrech?

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba Kinderkraft Prime 2019 je dostatečně velká, určitě by postačila. Jedná se o cenově dostupný kočárek pro spíše nenáročné rodiče. Materiály odpovídají ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů (občas může vrzat) nebo textílií. Pokud chceš kvalitnější kočárek, tak bych se podívala ještě po něčem jiném.

Doporučuji například kočárky značky Moon. Více jsem je rozebrala v této otázce v poradně.

Konkrétně to jsou tyto modely:

Dále to může být i ABC Design Salsa 4 Air. Tento kočárek je taková osvědčená stálice, maminkám ho doporučuji ráda. Oproti kočárkům Moon, působí více robustně a má vyšší hmotnost - 14,5 kg, ale i přesto je dobře skladný a snadno ovladatelný. Má též elegantní, moderní vzhled, nafukovací kola, prostornou hlubokou korbu a ještě větší rozměry u sporťáku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie