Jaký odpružený sporťák s dlouhou stříškou je vhodný do terénu?

Zodpovězené
17. dub 2022

Ahoj,

koupila jsem Baby Design Wave a jsem velmi spokojená. Oceňuji odpružení a houpání, to je topka. Také design, velmi dlouhá stříška a úplný leh jsou super. Projede i terén.

Začíná mi však chybět to, že nezvládá hrubý a hluboký štěrk, kameny. Takže potřebuji něco podobného, ​​odpruženého, ​​asi nej s nafukovacími koly a také dlouhou stříškou, protože mi mrňous spí jen tam. Byl mi doporučený Zopa Cyrrus Air.

Je Zopa Cyrrus Air odpružený?

Od Tebe jsem dostala tipy na trojkolky, tak něco kromě nich, prosím, a tak do 5 000 Kč cca.

Děkuji

Ahoj,

Zopa Cyrrus Air by mohl Tvé požadavky splňovat, má nafukovací kola a je odpružený, ale je bohužel často poruchový. Doporučuji ho vyjímečně, a to převážně, když má maminka omezený rozpočet nebo nechce už do dalšího kočárku investovat.

Pokud by sis trochu připlatila či Ti nevadila bazarová koupě, tak bych doporučila spíše Petite&Mars Street+ Air, který je na tom s kvalitou mnohem lépe a navíc má větší kola, nastavitelnou rukojeť i prostornější sezení.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie