Jaký otočný sportovní kočárek do terénu i města je skladný a lehký?

Zodpovězené
1. zář 2023

Dobrý den,

malá bude mít 8 měsíců, ale nesedí. Ráda je v kočárku na bříšku a kouká (už ale péruje na kolínkách). Nevím, jaký sporťák pořídit, aby byl vhodný do města i terénu. Chtěli bychom s velkými koly (gumové či nepropíchnutelné), aby se dal použít oběma směry, koš s vyšší nosností, ale zároveň skladný a lehčí.

Koukala jsem na:
BRITAX Smile 4
BRITAX Strider M
CYBEX Talos S Lux
CYBEX Balios S Lux

Nebo máte tip na nějaký jiný? Tříkolku nechceme.

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, týká se hlavně srovnání modelů Cybex Balios S Lux, Cybex Talos S Lux a jejich předchůdců. Připínám Ti ji sem, abych se vyhnula opakování:

Britax Strider M je městský typ kočárky s tvrdým odpružením, ten by s Tebou v terénu bojoval a dítě by bylo nespokojené. Na ten se nedívej.

Pro Tebe by se hodila kočárková novinka značky BritaxBritax Smile 5Z, ten se od Britax Smile 4 liší v podstatných věcech, ale jeho koupi rozhodně neprohloupíš. Jejich vzájemné srovnání najdeš zde:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka