Jaký otočný sportovní kočárek s delší stříškou a nafukovacími koly?

Zodpovězené
12. čer 2022

Ahoj,

potřebuji otočný sportovní kočárek s delší stříškou a nafukovacími koly, s možností polohy do úplného lehu. Ideální s dostupným nánožníkem a přebalovací taškou.

Měli jsme Bebetto Luca, ale vadila mi na něm neustále dozadu padající stříška a horší manipulace při nastavení dolehu. Rozpočet kolem 5 000 - 6 500 Kč (i bazarový).

Jaké je Tvé doporučení?

Děkuji

Ahoj,

pokud bys chtěla nový kočárek, tak mě napadá EasyGo Optimo Air. Jeho kvalita odpovídá ceně, ale pokud nejsi náročná, tak bude dostačující.

Jinak bych se zaměřila spíše na bazarové kočárky. Jedním z nich je například Valco Baby Snap Ultra Trend, ke kterému lze dokoupit nafukovací kola. Kočárek není odpružený, ale díky nafukovacím kolům má hned lepší jízdní vlastnosti. Oceníš u něj i extra dlouhou stříšku, lehkou hmotnost a skladnost.

Dále doporučuji X-Lander X-Pulse (2021). Má 12 kg a oproti svému staršímu modelu má zvětšené rozměry sedáku a stříšku má umístěnou výše, aby i větší dítě mělo dostatek místa nad hlavou. Dále pak má i lepší tlumení předních koleček, měkčí odpružení a potěší i zadní kola, která jsou nafukovací. Nechybí mu prostorný košík, který se dá zvětšit, nastavitelná rukojeť a prodloužená stříška s ventilačním okénkem. Sportovní sedák se dá složit v jednom kuse spolu s konstrukcí. Nevýhodou je nižší nosnost (15 kg).

Může to být i jeho více terénnější varianta X-lander X-Move, ale má také nižší nosnost a váží už 15 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie