Jaký podvozek pasuje na Cybex Priam Lux?

Zodpovězené
7. lis 2023

Ahoj,

mám hlubokou korbu Cybex Priam Lux CC FE R/Rebellious.

Jaký podvozek na ni pasuje?

Budou tam pasovat jen ty novější podvozky nebo i starší ročníky?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připínám. Najdeš v ní kompatibilitu Tvé hluboké korby z modelové řady Cybex Priam 3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka