Jaký prostorný kočárek pro dítě s autismem má dlouhou zádovou opěrkou a je skladný?

Zodpovězené
6. říj 2022

Zdravím,

mám dcerku s autismem a kočárek budeme pravděpodobně potřebovat dlouho. Jenže dcerka je po mně veliká (vysoká), tak sháním co největší - aby měl tedy co nejdelší zádovou opěrku. Pokud možno co nejskladnější.

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla.

Určitě i Tobě doporučuji objednat si ze zahraničí modely Uppababy Cruz V2 či Uppababy Vista V2 .

Případně si přečti o ostatních na našem trhu sehnatelných modelech, o kterých píši v mé odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka