Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nejdelší zádová opěrka - golfky, poraďte

lenni777
14. srp 2015
Prosím o radu, nutně sháním lehké polohovací golfky pro dítě dlouhána. Klasická délka opěrky zad 45 cm je žalostně krátká, trčí mu ven půl hlavy, když leží. K tomu potřebuji i větší nosnost kočárku, ideálně do 20kg. Předem moc děkuji za radu.
anitram18
14. srp 2015
Co golfky Maclaren techno xlr....jen drazsi no....ale jinak velike....
Mam doma Cybex Calisto a spokojenost...a vozim v nem skoro trilete dite co meri 98cm a hlava mu teda urcite netrci mimo....muzu premerit 😉
diamanta
14. srp 2015
já mám chicco a vozím dvouleté a ještě dlouho vozit budu, jsou 50 cm vyské
katka_21
15. srp 2015
Chicco MultiWay 😉
zo_ja
15. srp 2015
Záleží, kolik dítě váži. Protože třeba Chicco podobně jako většina kočárů je jen do 15 kg, což větším dětem zpravidla nestačí, je to navíc nosnost kočáru uváděná vč. nákladu, takže pro spoustu takových dětí úplně k ničemu.
McLaren na nosnosts super, dají se sehnat i z druhé ruky za dobrý peníz, ale ta zádová opěrka byla našemu dítěti v roce a půl do půli hlavy. Lehne si teda uhlopříčně, vyspí se v pohodě. Vleze se tam i 115 cm dítko, ale už si moc neopře tu hlavu, ale když tam chce být, směstná se.
Pod boudičku se vejde krásně, ta boudička je tam suprová, golfáč zvládne i horší terén (lesní cestu), dá se řídit jednou rukou.

Sem začni psát odpověď...

Odešli