Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Golfky nebo sportovní kočárek se spojenou rukojetí

sabuska
16. led 2014

Ahojky vsem,
zaciname postupne hledat vhodne golfky nebo sportovni kacarek pro nase druhe ditko. S prvnimi golfky jsme zrovna spokojeni nebyli, tak hledame jine a snad i lepsi 🙂 .
Pozadavky jsou: spojena rukojet, pokud by byla i polohovaci take plus 🙂
vaha do 8 kg
lehke skladani a rozkladani
dobre ovladatelny pri jizde
polohovani zadove i nozni operky + delsi zadova operka
odepinaci madlo
Budu rada za vsechny vase tipy 🙂 .
Dekuji
Sabina

karchinka
16. led 2014

ahoj, hledala jsem podobně před rokem, nakonec jsem upustila od polohovacích nožiček a máme Valco Snap, má 6,7 kg nebo tak nějak. Ty nožičky se ale i u něj polohovat dají, stačí hodit nějaký popruh přes madlo a nožičky se tím zvednou do výšky, kterou potřebuješ. Jinak do 8 kg je výběr nic moc :( Já ale toho Snapa zbožňuju, má asi svoje mouchy, ale pro mě ideál. Navíc je celkem prostorný a nosnost má do 20 kg, takže nám snad i chvíli vydrží 🙂

ladie
16. led 2014

Valco Snap (má kamarádka), Britax B-Agile 4 (mám já). Skoro stejné kočarky. jen Britax má na úkor váhy (asi o kilo težší) kvalitnější materiály.

Nemají polohovací nožičky, ale dají se vytlačit (nám to stačilo) nahoru.

medvidek
16. led 2014

U dcery jsem měla trojkombinaci Firkon (děs a hrůza) + golfky Chicco Multiway (díky za ně). Když syn vyrostl z hlubokého kočárku, celý Firkon jsme prodali a koupili sporťák Jané Slalom Pro + jsem měla po dceři schované golfky. V golfkách jel syn jenom jednou. Všude používám sporťák, je strašně lehký, lehko ovladatelný i prostorný, má polohovatelné jak záda, tak nožičky, potom se mi už zdály ty golfky hutné, těžké a těžko ovladatelné. Jak si člověk zvykne, tak nechce jinak. 🙂

vanilka_eva
16. led 2014

Já mám tento už skoro dva roky a jsem s ním maximálně spokojená. Dobře ovladatelný i jednou rukou, jednoduché skládání, váha necelých 8 kilo, polohovací až do lehu, nánožník, velký košík pod kočárkem, odepínací madlo, střecha jde hodně natáhnout dopředu na dítě, takže na něj nesvítí sluníčko, nefouká.
http://www.inglesina.cz/kolekce-2012/sportovni-...

martinakl
16. led 2014

Já mám taky Valco Snap a vřele doporučuji 🙂

atinkaa
17. led 2014

ahojki, okrem golfiek sa pytas na sportovy odpovem za ten - airbuggy nase, perfektne do akehokolvek terenu, kupila by som zas i znova, tatinek sa nabehal, babatko spokojne spalo, zvladala a lubilo sa kocikovanie i babke
lahke, male, skladne
super vybava....s ohladom na bazar a predaj moze zniet jednostranne ale fakt za mna jednoznacna odpoved
+ u mna dolezite ze som nestretla rovnake kocare 10 v jeden den
de facto som sa stretla raz v prahe s rovnakym ina farba

vlastne ani neviem preco ten kociar nie je u nas ''zabyvany'' kedze pomer cena vykon je vazne supersky
z tvojich veci nesplna tri - nema nozne opierky - nam nechybala a nechyba ani teraz pri Phil and teds
nema do 8kg, ma tusim deklarovanych 10 ale nie je to golfac
a nema odopinacie madlo

lenkaef
17. led 2014

Mám Bébe beni a jsem maximálně spokojená.Lehký,krásně ovladatelný,spojená rukojeť a stabylní.

blahova_andrea
17. led 2014

Souhlasím tu s holkami, co doporučují Valco Snap. Je naprosto dokonalý. My bohužel nutně potřebovali to polohování nožiček a v těch fíglech, co už dneska maminky vymyslely, jsme se tehdy neorientovali, tak nakonec vyhrál Valco Zee, levnější variantu skoro stejného kočárku dělá Bebe beni Izzy 😉

krmv
19. led 2014

Ale u toho valco snap nejde rukojet upravovat vysku a nanoznik nejde do dvou poloh???

Sem začni psát odpověď...

Odešli