Lehký kočár se spojenou rukojetí, vhodný i na spaní

aligator
27. lis 2014

Máte někdo osvědčený kočárek typu golfky, ale se spojenou rukojetí? Potřebuju, aby se zádová opěrka dala polohovat a byla dostatečně dlouhá... Díky!

bambullkaa
27. lis 2014

Mám Peg-pérego Book Completo a jsem moc spokojená. Malej v něm spí 2-3 hoďky denně ;) Má spojenou rukojeť i dlouhou zádovou opěrku a polohovací nožičky...takže jde do úplného lehu. Navíc se hezky ovládá a je lehký a skladný.

kacca7
27. lis 2014

Máme Valco snap4 a super

madormi
27. lis 2014

Nuna pepp lux !

nikollita
27. lis 2014
sal80
27. lis 2014

Jane carrera jsou taky moc fajn. Měla jsem i nunu, ale moc mě neoslovila. Valco je moc chválené, ale sama zkušenost nemám. Měla jsem i britax, ten je taky fajn 🙂

pisjutynka
28. lis 2014

Za mě Valco Snap 4. Lehoučký, prostorný košík, spojená rukojeť, zádová opěrka dlouhá a lze do úplného lehu. Já bych ho nedala ani za nic 🙂

mislentilka
28. lis 2014

za me taky valco snap 4 je naprosto skvelej

svoba
28. lis 2014
kettynka1234
28. lis 2014

za mě doporučuji baby jogger city. Kočárek má spojenou rukojeť, polohovací až do lehu, prostorný a pohodlný. S úžasnou stříškou, lehký a lehce se s ním manipuluje a je skladný 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=9uhYIHhzPvk
blahova_andrea
30. lis 2014

my máme valco zee

vera_vila
30. lis 2014

My máme Coto Baby Blues a jsme také moc spokojení... Má velkou ložnou plochu, polohovací do lehu, spojená rukojeť, lehoučký...

kacimura
31. bře 2018

@vera_vila Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto kočárku. Mohu se zeptat, jak jste s ním byla celkově spokojená? Jestli něco vydržel a nebyl hned na odpis. Děkuji moc.

westie
31. bře 2018

Valco snap 4 sport s nsfukovacimi koly

anunek
31. bře 2018

espiro nano - úžasný

lucyp13
31. bře 2018

Bugaboo bee, naprosto luxusní kára

kacimura
1. dub 2018

@anunek Ten vypadá luxusně. A po všech stránkách dobrý? žádné problémy?

vera_vila
2. dub 2018

@kacimura Dobry den... kocar vydrzel bez jakychkoliv vad a zavad az do dnesniho dne! Vypada porad dobre, je stale pevny, nikde nevrze... Pokud byste mela zajem a nebude vadit, ze neni uplne novy (a je cerveny), tak ho mohu nabidnout k prodeji...

dannu
2. dub 2018

Já po velkých nervech nakonec vybrala Inglesinu zipy light. Ještě tedy nepřišla, ale řekla bych, že je z výše jmenovaných nejlehčí, jak jsem to tak postupně hledala...

anunek
5. dub 2018

@kacimura mame teprve od dubna 2017, o nicem nevim, ale zkuste pogooglit tecenze - ja ho nasla ma veletrhu. Mela jsem 2 priority: dlouhou operku pro pohodlne spani (vetsina kocarku koncila malemu nekde v pulce krku, max v pulce hlavy) a spojenou rukojet, pac jsem mela chvili pujcene klasik.golfky a hruza, nemohla jsem snima vubec najet do stareho vytahu, kdy je treba drzet vnejsi dvere.

marcelina14
5. dub 2018
mku
5. dub 2018

@dannu taky ji mam... sice teprve par dni, ale jsme s ni maximalne spokojena... splnuje presne to na co jsem ji kupovala...

dannu
6. dub 2018

@mku já ještě teda pořád čekám 🙂 Tak jsem ráda za referenci, protože z toho mám trochu strach.

mku
6. dub 2018

@dannu ja mam na klasicky jezdeni TFK adventure, takze proti tomu je to papirova hracka... ale na ucel, ktery ma plnit, uplne super 🙂