Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inglesina Avio je sportovní kočárek s mnoha vlastnostmi kočárku golfového. Konstrukce s menšími odpruženými kolečky je díky šířce pouhých 49,5 cm výborná na manévrování v městských uličkách. Její moderní vzhled podtrhuje “beznitové” provedení. Součástí konstrukce je integrovaný držák na nápoje. Díky spojené rukojeti zalamující se uprostřed je možné kočárek poskládat úspornějším, teleskopickým způsobem. Ve složeném stavu samostatně stojí pro jednodušší uskladnění a dá se také táhnout za sebou. Patentovaná technologie umožňuje jeho složení i jednou rukou.

Polstrované sedadlo dokážeš plně polohovat. Je tak vhodné i pro menší miminka, která můžeš úplným zvednutím opěrky nožiček chránit i ze spodní strany. Proti slunci chrání malého pasažéra mohutná tvarovaná stříška s výrazným kšiltem, která se dá i plně sklopit. Při polohování je zcela tichá. Hlubokou vaničku použiješ s auto kitem i místo autosedačky. Oboustranná matrace zaručuje v létě pohodlí miminka díky prodyšné síti z jedné strany, v zimě zase udržuje teplo, a to pomocí mikroplyše.

Avio je obvykle dostupný ve sportovní verzi s pláštěnkou a volitelnými doplňky, najdeš ho ale i v kombinaci. Ve verzi Avio All Over najdeš ve výbavě i nánožník. Ke kočárku je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně fusaku, tašky na přenos anebo letního potahu sedadla.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
9,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109 × 49,5 × 87
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
93 × 48 × 32
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
18
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.