Jaký skladný golfáč doporučuješ na dovolenou?

Zodpovězené
29. bře 2022

Ahoj,

máme Peg Pérego SI, tedy klasický golfáč, který s námi toho projel dost. Na doma jsem si koupila Thule Runner.

Sháním něco na léto. Kočárek musí být skladný do auta, musí se vejít do kufru na dovolenou. Musí být: nehrkotavý, lehký, přímý sed (ne polosed), světlá barva potahu, prodloužená stříška.

Co nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučit kočárky s přímým sedem je trochu problém, protože se od něj pomalu upouští. Mají ho převážně jen modely s polohováním na páčku, které nejsou tolik skladné a lehké. Modely s polohováním na pásek mají vždy trochu "šikmý" sed. Dá se však pořídit univerzální pásek na úplný sed, který se připevní kolem konstrukce a za zádovou opěrku, kterou tak více přitáhneš.

Kočárek, který má téměř rovný sed je Petite&Mars Up, nevýhodou je však nižší (15 kg) nosnost, tak je otázka, zda by stačila.

Vyhovovat by mohly i modely Peg-Pérego Selfie, Abc Design Ping Two, Elodie Details Mondo, Leclerc Magicfold Plus či jeho nástupce Leclerc Influencer. Najdeš u nich zvýšenou nosnost, kolmější sed, lehkou hmotnost, prodlouženou stříšku i výběr ze světlých odstínů potahů. Leclerc Influencer má navíc i vychytávku ve formě automatického doskládání.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie