Jaký skladný sportovní kočárek je vhodný pro dlouhé dítě?

Zodpovězené
5. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 9měsíčního syna, který jaksi rychle vyrostl. Momentálně máme kočárek Joie Brisk LX, ale je nám malý. Když měřím spací plochu, kdy je kočárek plně sklopen, tak má cca 85 cm.

Který kočárek má delší spací plochu?

Musí být vhodný na cesty, oceňuji snadné skládání a skladnost, ať nezabírá mnoho místa.

Děkuji

Ahoj,

prostorné kočárky s dlouhou spací plochou nejsou bohužel příliš skladné a lehké.

Nejlehčí a nejskladnější kočárek, s dostatečně velkými rozměry, je například Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Má 8 kg a přes 93 cm dlouhou ložnou plochu, která je 34 cm široká. Najdeš u něj nastavitelnou rukojeť, opravdu dlouhou prodlužovací stříšku a fajn jsou i koženkové potahy rukojeti i madla. Dále má pěnová kola, prostorný koš a též lehké ovládání i skládání jednou rukou. Vzhledem k jeho nízké ceně, praktičnosti a rozměrům, nemá konkurenci. U maminek je to velice oblíbený kočárek a já se nedivím 🙂.

Dále mě napadá Babystyle Oyster Zero, který se jednoduše ovládá i skládá jednou rukou a nabízí jednu z nejširších sedaček na trhu. Ložnou plochu má dlouhou 91 cm a širokou 41 cm. Váhově jsou na tom s Valco podobně.

Případně koukni ještě na tuto otázku z poradny, zmiňovala jsem tam také prostorné kočárky, ale váhově jsou už nad 9 kg.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie