Jaký skladný sportovní kočárek pro ženu o výšce 191 cm?

Zodpovězené
3. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek (golfáč). Jsem vysoká 191 cm.

Požadavky:

  • musí být ovladatelný jednou rukou,
  • snadná manipulace,
  • rychlé a snadné složení,
  • minimální místo v kufru,
  • musí jít do úplného lehu,
  • prodloužená stříška.

Máme dva kočárky dvojkombinace, čili i sportovní části máme, ale tenhle chceme skladný do kufru a na dovolené.

Děkuji

Ahoj,

většina lehkých kočárků (typu golfek) má pevnou rukojeť, tak bych se zaměřila na ty, které ji mají ve výšce nad 105 cm.

To splňuje například ABC Design Ping Two, Cybex Eezy S+² nebo cenově dostupný Joie Pact.

Dále to můžou být i o něco méně kompaktní, ale stále skladné modely Inglesina Maior či X-lander X-jive.

U všech najdeš prodlouženou stříšku, snadné ovládání jednou rukou, lehké skládání, polohování nohou i zádové opěrky do lehu a celkem kompaktní rozměry.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie