Jaký sourozenecký kočárek do úzkého, malého výtahu?

Zodpovězené
1. kvě 2022

Ahoj,

hledám sourozenecký kočárek, který by byl vhodný pro dvouleté dítě a novorozence. Potřebuji, aby se vešel do úzkého a malého výtahu podle možností (ale není to podmínka). Měl by být lehký, skladný. Chodíme i na dvouhodinové procházky a tolik dvouleté ještě neujde.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Máme koupit 2 sportovní části a pro novorozence i nějakou cestovní tašku?

Podmínka je, aby byl sportovní kočárek polohovatelný do úplného lehu, jelikož rádi venku spinkáme.

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce v poradně. 🙂

Já osobně bych šla do kočárku, ze kterého se dá udělat sourozenecký. Dvouleťák se bude vozit už jen chvíli nebo příležitostně a brzy bys tak řešila koupi klasického kočárku.

Z vlastní zkušenosti doporučuji Bugaboo Donkey. U dětí mám rozdíl 20 měsíců a byl to obrovský pomocník. Patří bohužel k těm dražším, ale jedná se o velmi kvalitní kočárek, takže neuděláš chybu ani v případě staršího bazarového kočárku.

Na výběr jsou i modely, které mají sedadla pod sebou (tandem), není to tak pohodlné tedy jako sezení vedle sebe (ať už kvůli místu nebo výhledu), ale tyto kočárky předěláš také na klasický kočárek. Konkrétně doporučuji Easywalker Harvey3 či Cybex Gazelle S.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie