Jaky sporťák po Hartanu?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

už nějakou dobu marně hledám lehký (do 10 kg) a relativně skladný sporťák s gumovými koly. Dcera má rok a půl, ale ráda se sveze a každý den v něm spí (aby měl tedy polohování do roviny), takže aby ještě tak min. do zimy vydržel. Nepotřebuju teréňák, na to mám Hartan Topline S, ale chtěla bych, aby lehčí terén zvládnul - lesopark, polňačka, tenká vrstva sněhu na chodníku. Měla jsem Nunu Tavo, ale nevyhovoval mi - pěnová kola, malé odpružení, hlučný. Největší problém je asi v tom, že po Hartanu mi přijdou všechny jako hrkátka. Chtěla bych, aby byl pohodlný i pro dceru a ona nebyla naklepaná jak řízek.

Moc děkuji za všechny tipy!

Dobrý den,

moc děkuji za Váš dotaz. 🙂

Musím říct, že Vám naprosto rozumím. Setkávám se často s tím, že si maminka oblíbí kočárek a když hledá nějaký další, tak má přirozeně obavy, aby se tomu původnímu vyrovnal, respektive aby vůči tomu prvnímu nebyla z toho druhého zklamaná a splňoval vše tak, aby byla spokojená. Především se řeší jízdní vlastnosti, přesně jak píšete - naklepávat děti jako řízky má bohužel v povaze velké množství kočárků. 😅

Můj tip je kočárek Cavoe Axo. Pokud jste projížděla některé předchozí zodpovězené dotazy, mohla jste si všimnout, že ho skloňuji často - dala bych za něj totiž ruku do ohně, že Vám bude sedět jako zadek do gatí. 😉 Poradila jsem ho už tolika maminkám a jsem přesvědčená, že by Vám všechny do jedné řekly, že naprosto vyhovuje všem potřebám. Mám často i po několika týdnech nebo měsících pozitivní zpětnou vazbu, a to je prostě bezvadná recenze sama o sobě.

Kočárek Cavoe Axo má sice 11 kg (nevleze se tedy do Vámi požadované váhové kategorie, ale přísahám, že tu váhu byste stoprocentně nepoznala), ale je ve skutečnosti nesmírně lehký, opravdu krásně se ovládá, je kompaktní a skladný, v pohodě s ním projedete ve sněhu, v bahně, v lesoparku, na poli - vše, co píšete. Není to stoprocentní teréňák, ale sama píšete, že takový nehledáte, takže do lehčího terénu v pohodě. Je velmi prostorný, takže i větší děti se v něm cítí pohodlně a ne stísněně, polohování nožiček a zad je plynulé, do úplného lehu.

Kola má velká, gelová, odolná, s možností aretací předních koleček. Má prostorný koš, teleskopickou rukojeť a má stříšku s UV filtrem 50+, což je pecka.

Vím, že je v dnešní době těžké vybrat si kočárek podle svých představ, ale věřím, že pokud se pro něj rozhodnete, tak nebudete zklamaná - naopak!

Kdybyste ještě cokoliv potřebovala, tak se na mě neváhejte obrátit.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz