Hartan Topline S

Výroba ukončena

Popis kočárku

Hartan Topline S je kočárkem nejvyšší třídy značky. Robustní, kvalitně odpružená konstrukce ve tvaru X umožňuje změnit směrování sedačky nejen jejím otočením, ale i přehozením rukojeti. Najdeš na ní také LED světla pro lepší viditelnost kočárku ve zhoršených podmínkách. Přední otočná kolečka jsou menší a vhodná spíše do města. Nahradit se dají dokoupitelnou Quad nápravou s neotočnými většími kolečky, se kterými projedeš i náročný terén. Zajistíš je brzdou „Wippmatic“ aktivovanou stlačením červené strany a deaktivovanou stlačením zelené, nebo druhou pákovou brzdou na boku rukojeti. Možným příplatkovým vybavením kočárku je i kůží obšitá rukojeť či patentovaný SBS Systém, který kočárek zastaví při nekontrolovaném vysmeknutí.

Sportovní část je měkce polstrovaná termoizolačním materiálem a plně pratelná. Sedačka se dá napolohovat až do lehu. Opěrku nohou můžeš dokonce prodloužit a zvětšit tak ložnou plochu sedačky. Před sluncem či větrem ochrání děťátko mohutná stříška s kapsou. V horkých dnech oceníš možnost větrání. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška Soft, ze které se dá udělat fusak, pevná vložná taška Kombi či skladatelná vanička Falt. S pomocí adaptérů je možné připojit i autosedačku.

Parametry

Značka
Hartan
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
15,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 61 × 111
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
93 × 61 × 53
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

alena1154  4. dub 2022
výhodou je vyjímatelná taška
S kočárkem jsem byla maximálně spokojená, až na jeho větší hmotnost, ale zase byl bytelný. Velkou výhodou byla vyjímatelná taška na miminko a kolečka, které šly zaaretovat.
3 1
Čti celé...
veruko24  23. led 2021
Kočár s nejlepšími kolečky, jaká jsem zatím viděla
Je to kočár s nejlepšími kolečky, jaká jsem zatím viděla. Projede celkem pohodlně všechno a je výborně odpružený - dítě není naklepané. Nepřeklápí se, nikde nic nehrká a neviklá se, je to prostě držák. Daní za stabilitu je jeho váha. Na designu by Hartan mohl taky zapracovat. Přesto ho mám nejradši. Všechny kočárky, co jsem zatím měla v ruce jsou vedle něho hrkátka. Dcera (rok a půl) ho má taky ráda, je prostorný a když je unavená, jde a ukáže si na Hartana, do sporťáku od Nuny chodit spávat nechce.
9 4
Čti celé...

Další kočárky Hartan