Jaký sportovní kočárek do konce kočárkového období?

Zodpovězené
30. čer 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro dvouletou dcerku pro příležitostné spaní a rychlé přesuny.

Moje priority:

  • co nejmenší po složení,
  • nízká hmotnost,
  • dlouhá ložná plocha,
  • ovládání jednou rukou,
  • prostorný nákupní košík,
  • rozumná cena,
  • může být také bazarový.

Jaký mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

pokud chceš co nejmenší rozměr po složení, tak mě napadl hned Baby Jogger City Mini Zip, ale je hůře sehnatelný na bazaru. Potěší velmi lehkou hmotností (cca 7 kg), skladností a má dostatečně dlouhou ložnou plochu na svůj typ.

Mezi prostornější a zároveň lehké a skladné kočárky, patří určitě i Babystyle Oyster Zero nebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade.

Nebo pak Mamas&Papas Armadillo.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie