Jaký sportovní kočárek do těžšího terénu?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek do terénu. Poraď nějaký kromě Thule Urban Glide 2. Můj požadavek je, ať se dá dát do lehu a stříška ať jde řádně natáhnout a nemusím kupovat clony navíc.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že jde o cenu a vyšší nosnost. Kočárky stavěné do terénu, nebo určené na běh a sport, jsou v cenově dražší kategorii.

Pokud Ti jde o velká kola a vyšší nosnost sedadla, pak si prohlédni model Hauck Runner 2. Má kola podobná Thule, avšak kvalita odpovídá nižší ceně. Látky jsou podobné „šusťákovině“. Odpružení má slabší. Velikost sedáku je také menší. Nejde do úplného lehu ani sedu a stříšku má menší rozměry.

Z bazarových cenově dostupných a podobných modelů doporučuji Phil&Teds Sport 2015 / Navigator 2 nebo TFK Joggster Adventure.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka