Jaký sportovní kočárek je vhodný pro 5měsíční dítě, které je velice velké?

Zodpovězené
9. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro 5měsíční dceru, která je velmi velká. Vypadá jako 8měsíční dítě.

Požadavky:

  • aby se dal dát do lehu,
  • aby šel i do úplného sedu,
  • aby se stříška dala co nejvíce zatáhnout,
  • aby se dal otočit do obou stran,
  • snadná manipulace,
  • cena 6 500 – 7 500 Kč.

Mám i dvouletého syna, kterého držím za ruku a druhou rukou držím kočárek.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Moon Resea Sport, který je dostatečně prostorný, skladný, s moderním designem a za super cenu. Nevýhodou je kratší stříška.

Dále by to mohl být i Zopa Move, které je ale o trochu menší a hůře odpružený.

Pokud si malinko připlatíš, tak to může být i Valco Baby Snap Ultra Trend, který patří také k lehčím otočným sporťákům, dále má extra dlouhou stříšku a snadné skládání. Největší nevýhodou jsou u něj neodpružená kola, ale dají se k němu dokoupit nafukovací, díky kterým bude mít hned lepší jízdní vlastnosti.

Podobnou cenu má i Zopa Quest.

Zmíním i Cybex Eezy S-Twist+², který je ale také nad limit a musela by ses po něm podívat na bazaru. Má unikátní schopnost otáčení sedáku o 360 stupňů, bez odnětí z konstrukce - odjištěním pojistky a točením přímo na podvozku. Má úplný sed, kompaktní rozměry po složení, ale nevýhodou je užší sezení.

A z bazarovek doporučuji ještě Cybex Balios S.

Já bych šla určitě do Moon Resea Sport, nabízí nejlepší vlastnosti v poměru cena/výkon, lehce se s ním manipuluje a je to celkově velmi dobře hodnocený kočárek, se kterým jsou maminky spokojené.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie