Jaký sportovní kočárek má delší plochu na spaní a prodlouženou stříšku?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

momentálně využíváme sporťák z trojkombinace. Dcerka se tam už sotva vejde, tak bych ráda koupila nový sportovní kočárek. Máme G Mini Hero Air Max. Jsem s ním maximálně spokojená.

Hledám něco na tento styl. Musí mít však delší plochu na spaní a prodlouženou stříšku. Podmínka jsou také nafukovací kola, 4-kolový a ideální kdyby byl i otočný. Ale nemusí být.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

otočné modely jsou většinou méně prostorné, takže by sis o moc nepomohla a brzy bys sháněla nový kočárek. Nejlepší volbou je za mě Coletto Joggy 2018, má fajn odpružení a nafukovací kola, takže projede lehce i většími nerovnostmi. Samozřejmostí je prostorné sezení, dlouhá ložná plocha, vysoká nosnost i nastavitelná rukojeť pro přizpůsobení kočárku své výšce.

Podobným typem kočárku je i Petite&Mars Street+ Air, který má též nafukovací kola a též splňuje všechny Tvé požadavky.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie