Jaký sportovní kočárek na městské chodníky?

Zodpovězené
6. srp 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro roční dítě, který bude použitelný do 3 let. Musí zvládnout městské chodníky. Máme nákladní výtah v paneláku, doma na chodbě dostatek prostoru pro parkování. Nepotřebuji ho pravidelně skládat do auta, protože neřídím.

Měl by mít dostupný a pevný košík na nákupy a určitě 4 kola. Chci, aby i pěkně vypadal. Líbí se mi naprosto klasický jednoduchý design.
Nelíbí se mi tříkolové kočárky, ani ty super designové.

Který kočárek splňuje to, co hledám?

Děkuji

Ahoj,

výběr bude široký a různorodý, jelikož si neuvedla moc parametrů. Představím Ti otočné modely, a přikláním se k nosnosti sedáku až 22 kg.

Začnu například městským modelem Britax Strider M. Je prostorný, lehký a designově čistý. Minusem je jeho tvrdší odpružení. Vhodný je spíše pro vyšší rodiče.

Jeho konkurentem, a tedy kočárkem pro nízké rodiče, ale s podobnými vlastnostmi Strideru, je model Bébé Confort Zelia².

Oblíbenými a populárními městskými modely jsou Cybex Talos S Lux nebo Cybex Balios S Lux.

Koukni také na podobné modely, jako je například kočárková novinka Baby Jogger City Sights či populární model Babystyle Oyster 3 a Espiro Galaxy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka