Jaký sportovní kočárek na rozbité chodníky?

Zodpovězené
15. čer 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek na rozbité městské chodníky.

Další požadavky:

  • aby se v něm dítě hlavně dobře a pohodlně vyspalo,
  • ať se v něm nenatřásá,
  • aby se dal nastavit kočárek ve směru i proti směru jízdy,
  • aby byl vhodný pro dítě zhruba od 5 měsíců, neboť ve hluboké korbě mi už nechce spát.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Britax Strider M. Jedná se o městský typ kočárku pro rodiče, kteří upřednostňují nízkou váhu (10 kg) a menší rozměry kvůli častějšímu skládání a cestování. Sportovní sezení má obousměrné, s plynulým polohováním zad i nohou až do úplného lehu. Kola jsou gumová a zároveň bezúdržbová. K tomu má centrální odpružení, které tlumí nárazy a díky kterému je možné s kočárkem lehce houpat. S nerovným terénem si tedy poradí bez obav. Nechybí mu ani velká nosnost, dlouhá prodlužovací stříška, nastavitelná rukojeť nebo prostorný nákupní košík, který unese až 7 kg.

Více terénnější variantou je pak Britax Smile III, který má větší nafukovací kola, o něco prostornější sezení, ale je už těžší (13 kg).

Dále to může být i Moon Resea Sport. Oceníš u něj hlavně krásný design, nízkou hmotnost (10 kg) a dostupnou cenu. Jedná se též o městský model, ale lehčí terén zvládne.

To samé nabízí i oblíbený Cybex Balios S Lux.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie