Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jaký sportovní kočárek (ne)vybrat: Britax B-Motion 4, Petite&Mars Street nebo Moon Jet-R?

8. srp 2019
Vybírám sporťák a jde mně z toho hlava kolem... Už jsem našla nespočet recenzí, plusů i mínusů a pořád nevím. Poradíte, jaký byste už nekoupila, případně proč? DĚKUJI

Požadavky:
- polohování nožiček
- prodlužovací stříška
- polohování do úplného lehu
- gelová nebo nafukovací kola (ne plast)
- nosnost víc jak 15 kg (nejlíp 20 nebo 25 kg)
- cena do 7tis Kč (+/-)
- polohovací rukojeť

Vybírám mezi:
- Britax B-Motion 4
- Petite&Mars Street
- Moon Jet-R
Ahoj!

Britax B-Motion 4 - já osobně tady maximálně doporučuji raději si trochu doplatit a vzít B-Motion Plus verzi. Kromě polohování nožiček, což je fajn mít, pokud děťátko spává v kočárku, je podstatně lepší a větší i stříška - a bez síťovaného prodloužení. Tu totiž u klasického B-Motion můžeš mít buď se síťkou, nebo zazipovanou, a tedy podstatně kratší. Dále doporučím si kočárek i zkusit s dítětem, nebo nákladem před koupí - ne každému sedne těžiště, dávání na obrubník, jakož i jeho váha a velikost po složení (je to prostě větší kočárek). Jeho váha a velikost, plus zvláštní těžiště jsou největšími minusy.

Petite & Mars Street je velmi oblíbený model s dobrým poměrem cena - výkon. Podle mě budeš spokojenější s tímto modelem (jestli teda koupíš kola Air, jinak jsou pěnová), ale... v poslední době byly nějaké stížnosti na kvalitu, resp. reklamace. Ale neštěstí na kus nemusíš mít, mimo toho - ok. To by ale byl můj důvod, proč ne (jak se v otázce ptáš).

Moon Jet-R mně osobně, na to, co to je, přijde trochu těžký a těžkopádný na dávání na obrubník, plus odpružení je navzdory viditelným pružinám slabší. Ale jinak je to prostorný, funkční kočárek, takže pokud je prostor prioritou a použití je městské (kola jsou pěnová, pogumovaná), je to ok.

Já osobně bych ještě zvážila ABC Design Okini (i když pěnová kola, přijdou mi ok), Coletto Joggy, Cybex Agis (super cena https://www.pinkorblue.cz/cybex-agis-m-air-4-sc...), příp. cenově velmi dostupný Lionelem Annet či Annet Tour.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli