Jaký sportovní kočárek pro velké dítě?

3. led 2019
Dobrý den,
jaký by jste doporučila kočárek pro větší dítě? máme holčičku 14m a má už cca 85 cm a 11 kg, takže je nám sporťák z trojkombinace už malý. Uvažovala jsem o Britaxu B-Motion 4 Plus, ale nelibí se mi, že za ty peníze se rychle šisuje látka, při pásání dítěte se opěradlo zvedá s dítětem a pod. Myslím, že za ty peníze není odpovídající. Pak jsem uvažovala o Valcu - ale ten mi připadá taktéž předražený - působí lacině, šusťákově... A poslední, co by se mi líbil je Joie Mytrax, avšak ten už není tak velký... Moje kritéria jsou prostorný, nafukovací kola, polohovací záda a nožičky...
Díky
Ahoj!

Rovnou do toho skočím a poradím ti Mytrax nevylučovat hned - ano, je prostorově o něco menší než Britax, ale není malý, a do těch cca tří let si myslím že určitě vydrží. Pokud ti je sympatický, možná by stálo za to ho jít vyzkoušet. Další možností v této cenové kategorii je Petite&Mars Street s nafukovacími koly, sedadlo je ještě o něco delší než u Mytrax-u. Dalším kandidátem by mohl být Coletto Jogg se sedadlem (i designem) srovnatelným se Street-em, stejně vysokou nosností, ale polské produkce. Je však o něco dražší. Inspirovat může také model Espiro Sonic Air.

Z dražších nebo bazarových zase kočárky značky Baby Jogger - ideálním by byl City Elite s úžasně prostorným sedátkem a terénními vlastnostmi, ale skvělými jsou i City Mini GT (polohování nožiček se dá dokoupit / dát ušít) či City Vera GT dokonce s otočným sedákem. Za zmínku stojí i Casualpolay Loop Allroad.
Polož otázku v poradně

Sem začni psát odpověď...

Odešli