Jaký sportovní kočárek projede sněhem?

Zodpovězené
20. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který nemá problém projet sníh i břečku. Musí být otočný v obou směrech, musí mít bezúdržbová kola a v ceně do 10 000 Kč.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce v poradně. Najdeš v ní tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Případně se podívej i na tyto bazarové modely, zda Tě nezaujmou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie