Jaký sportovní kočárek vydrží do konce kočárkování?

Zodpovězené
7. zář 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který chci využívat od září do jara.

Potom ho vyměním za lehčí, skladnější, na příležitostné přesuny. Aktuálně má naše 17měsíční dcera Cybex Melio (nyní v létě). Ale na zimu potřebujeme něco vhodnějšího. Dcerka se ráda vozí.

Kočárek by měl splňovat:

  • dostatek prostoru (i na zimní fusak),
  • větší stříšku,
  • vhodný do sněhu,
  • samozřejmě vyšší nosnost (22 kg),
  • vhodný pro mě - mám 170 cm,
  • kočárkování pouze ve městě,
  • ne velký po složení,
  • nižší váha,
  • odpružený, protože ne vždy jsou stezky od sněhu, i když bydlíme ve městě,
  • originálnost - něco, co nemá každý - Petite&Mars je fajn, ale má ho každá druhá maminka, stejně tak Britax nebo Oyster,
  • může být i tříkolový (u nás ho moc nevidím), kromě Thule,
  • nejlepší černý - žádné "kikiriki" barvy,
  • cenově do 10 000 Kč.

Děkuji

Ahoj,

v takovém případě doporučuji jednoznačně kočárkovou novinku Easywalker Jackey XL. Má fixní rodičovskou rukojeť o 5 cm vyšší než nižší Jackey. Je ve výšce 109 cm. Nemá zadní osu kol, takže nemáš o co zakopávat. Kola z tvrzené gumy a dvojité odpružení skvěle zvládají terén.

Je to vlastně úplná novinka na trhu, která je speciálně určena pro Vás vyšší rodiče!

A my nižší můžeme plakat za větší XL stříškou a většími koly. Průměr předních je 17,8 cm a zadních je 25,4 cm.

Jinak je naprosto stejný jako Jackey, který na trhu zůstává. Je to model určený pro středně vysoké rodiče. Nedávno jsem o něm napsala podrobnou recenzi, kterou si můžeš přečíst. Jeho cena se pohybuje kolem 8 000 Kč.

S Easywalker Jackey XL budeš určitě jedinečná. Tento nový model ještě dlouho nebude mít každá druhá maminka!

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka