Jaký sportovní otočný kočárek s možností naprostého lehu pro dcerku, která ještě sama nesedí?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek.

Mé požadavky:

  • měl by být otočný,
  • s možností úplného lehu,
  • univerzální, co se týče terénu (chodníky jsou u nás hrozné, samý výtluk),
  • skladnější.

Do nějaké vysoké cenové kategorie bych nechtěla jít, protože dcera se zatím nejeví jako milovnice kočárků (v hluboké korbě už nechce být vůbec, ale ještě sama nesedí).

Děkuji

Ahoj,

nevím, jaký je věk Tvé dcerky. Určitě však nedoporučuji dávat malé nesedící dítě do sportovní části kočárku. Nedávno jsem toto téma podrobněji rozebrala v zodpovězené otázce, kterou Ti sem připnu:

Prohlédni si cenově dostupný kočárek Kinderkraft Nea, který nabízí mnoho výhod. Má výše na konstrukci umístěnou hlubokou a prostornou (80 × 40 cm) korbu, a také sezení sportovní části je výše umístěno. Má často nedostupnou funkci v podobě kolmého sedu. Je designový čistými liniemi tvarů. Nea má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou a dokonce s dvojitým odpružením. Kočárek zakoupíš ve více barevných variantách.

Můžeš si o něm přečíst víc v krátkém článku, který jsem o něm nedávno napsala.

Druhým cenově dostupným modelem je kočárek Espiro Only 2022, který je vhodný pro nižší rodiče. A to hlavně výškou umístění jeho nástaveb na konstrukci, tak i nižším položením rodičovské rukojeti.

Nevýhodou je, že je zakoupíš ve dvojkombinaci.

Pokud chceš čistě sportovní kočárek, tak se podívej mnou často v poradně doporučený Carrelo Bravo Plus. Je to kočárek, který se pomalu pro svoji funkcionalitu a nízkou cenu stála velmi populárním.

Výbornou volbou, kterou také často doporučuji je cestovní kočárek Leona²]]**. Kočárek je prostorný i pro větší dítě. Leh má skoro úplný, je velmi podobný dítěti v postýlce s hlavou položenou na polštáři.

Případně se podívej také na kočárky, které jsem zmínila v této mé nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka