Jaký zimní fusak lze použít do sportovní části kočárku Cybex Gazelle S?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit při výběru fusaku.

Jaký zimní fusak lze použít do sportovní části kočárku Cybex Gazelle S kromě originálu?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Připnu Ti ji pro inspiraci.

Já osobně jsem do korýtkového kočárku používala fusak Concord Hug, který je speciálně vyráběn a vyvinut pro tento typ kočárku. Korýtkový fusak má také značka Bugaboo.

Ostatní multifunkční fusaky většinou nemají takové označení, ale poznáš to, podle jejich mírně L-kového tvaru. Hug je dokonce multifunkční a hodí se i do nekorýtkového, tedy kočárku s úplným lehem.

Při výběru fusaku si pohlídej velikost, funkcionalitu, použitý materiál a hlavně, zda má zadní rozepínání na suchý zip. Velmi důležitá je také zadní gumová protiskluzová úprava.

Určitě si vybereš fusak, který Ti bude vyhovovat a bude vhodný i do Tvého kočárku Cybex Gazelle S.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka