Jaký kvalitní rostoucí fusak doporučuješ do zimního období do kočárku Moon Style?

Zodpovězené
13. říj 2022

Ahoj,

neumím si poradit s výběrem rostoucího fusaku, který by vydržel do konce kočárkovacího období (pokud takový existuje).

Mám první miminko, které má 7 měsíců. Za chvíli začne chladné počasí. Kočárek máme Moon Style model 2021.

Jak kvalitní rostoucí fusak doporučuješ do zimního období až do teplého jara?

Nebo je vhodnější koupit fusak, který s miminkem neroste?

Cenová relace u nás nefiguruje, jen bych šla do tmavší barvy. Co se týče vnitřku, klidně může být plyš, ale i pořádná vlna. A bylo by fajn, kdyby se uměl vrch odepnout, kožešina může i nemusí být nad hlavičkou.

Děkuji

Ahoj,

dobrý víceúčelový nebo i vícevrstvý fusak dokáže zázraky. Na trhu je jejich neuvěřitelné množství. Můžeš zvolit originál od značky Moon, nebo zvolíš jinou oblíbenou značku - například Pinkie, Zopa, Petite&Mars nebo Cottonmoose.

Značka Pinkie nabízí také velmi praktickou nepadavou stahovací deku, která se vlastně chová jako nánožník. Tím, že ji kolem spodní části stáhneš, tak vytvoříš dobře pasující chránící prostředí a i to dobře vypadá.

Ale říct Ti a ukázat rukou na jeden model, nebo říci: „tento si kup", to nechci. Každá jsme jiná, každá máme jiný vkus. Jiná kritéria výběru. Nejlepší se fusak vybírá v obchodě, kde si ho můžeš odzkoušet vložením přímo do Tvé hluboké korby. Zároveň si můžeš ohmatat materiál, jeho měkkost, pevnost a hlavně uvidíš reálné barvy.

Já mám univerzální a multifunkční fusak Monti od značky Emitex. Podrobněji jsem ho popsala v nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka