Jaký fusak do Bugaboo Fox 3?

Zodpovězené
22. zář 2022

Ahoj,

hledám fusak do Bugaboo Fox 3 hluboké korby a poté i do sportovní části kočárku.

Našla jsem originál fusak Bugaboo, jen nevím jestli ten není jen do sportovní části, jelikož je L-kový.

Je vhodný i do hluboké korby?

Miminko se narodí v zimě (leden – únor) a následně od října ve sporťáku budeme znovu potřebovat fusak. Nechtěla bych kupovat zvlášť fusak do korby a zvlášť do sporťáku.

Jaká originální taška je na kočárek Bugaboo Fox 3?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že myslíš zimní fusak Bugaboo Performance. Ten je sice L-kového tvaru, ale můžeš si jej přizpůsobit i do hluboké korby.

Fusak je vyplněn hřejivým prachovým peřím a doplněn novou odnímatelnou vložkou. Ta je plněná peřím, která dítěti zajistí maximální teplo a pohodlí i v těch největších mrazech. Tuto vložku můžeš s ohledem na aktuální venkovní teplotu vložit do fusaku nebo ji vyjmout.

Vrchní materiál fusaku je vybaven vrstvou z Teflonu. Díky ní je odolný vůči vodě, sněhu a větru. Stejně tak odolné jsou i zipy. Pomocí nich můžete fusak mírně pootevřít pro lepší cirkulaci vzduchu, nebo jej zcela rozepnout a jeho spodní část použít jako pohodlnou podložku do kočárku. Uvnitř fusaku se nachází také ochrana proti zašpinění od bot. A nechybí ani reflexní prvky.

Fusak je kompatibilní se všemi kočárky Bugaboo. Výhodou je jeho možnost praní v pračce.

Být Tebou, tak bych jiný ani nehledala. Já mám například univerzální a multifunkční fusak Monti od značky Emitex. Podrobněji jsem ho popsala v nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka