Bugaboo Fox 3

Popis

Bugaboo Fox 3 je třetí generací všestranného, oblíbeného Bugaboo Fox 2, vycházející pro rok 2021. Fox je vybavený prodlužovací stříškou s až dvěmi XL větracími náhledovými okýnky. Kolečka se na tomto modelu neměnily, jsou plně totožné s Fox 2. Mechanismus skládání je jednodušší a ergonomičtější pro rodiče. Praktické je i jednoduše odnímatelné či odklopitelné dětské madlo.

I třetí generace v sobě kombinuje to nejlepší, co značka nabízí. Kromě super nízké váhy blízké Cameleon-u, perfektní ovladatelnosti a zvládnutí i trochu horšího terénu (nahrazující starší Buffalo), jako i centrálního odpružení inspirovaným modelem Runner, je navíc i vcelku kompaktní. Podobně jako Donkey přitom unese i velkou zátěž - a to nejen v sedadle (22 kg), ale i v nákupním košíku (10 kg). Manipulace s Foxem je přitom díky množství praktických detailů a vychytávek absolutně bezproblémová, tak jako s předchozími modely.

Textílie hluboké i sportovní časti se upevňují na stejný rám, který se jednoduše nacvakne na konstrukci. Vyrobené jsou z recyklovaných PET láhví, takže šetří životní prostředí. Ergonomicky tvarované korýtkové sedadlo můžeš nakloněním polohovat až do lehu. Vhodné je od približně 6 měsíců – menší miminka umístíš do prostorné inovované hluboké korbičky, do které byl přidaný nový ventilační systém, který zajistí vašemu dítěti pohodlí a reguluje teplotu uvnitř i venku. Nabízí vynikající ochranu pred živly (testované pomocí větrné turbíny rychlostí přibližně 50 km / h). Měkká průhledná síťovina též umožňuje vašemu dítěti objevovat svět.

Model lze zakoupit obvykle ve dvojkombinačním setě. Volitelnou autosedačkou s adaptéry lze kočárek doplnit o cestovní systém a další možnost využitelnou již od narození - v nabídce je i nová Bugaboo Turtle by Nuna připojitelná i bez potřeby jakýchkoliv adaptérů. Na integrované body jednoduše připojíš i další volitelné příslušenství, například originální přídavné stupátko se sedátkem pro sourozence, či přídavnou tašku Mammoth Bag s nosností až 12 kg. Fox si můžeš zakoupit v hotovém setu, nebo ho plně personalizovat vyskládáním barvy konstrukce, textílií a stříšky z různých barevných kolekcí- které samozřejmě můžeš časem obměňovat, ladit a střídat.

Parametry

Značka
Bugaboo
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
9,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
108,5 × 60 × 84
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
66 × 54 × 19
Původ značky
Nizozemsko
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek