Jané Kawai 2020 pro vysoké rodiče a i nějaký terén. Jaký máš názor?

Zodpovězené
9. čer 2020

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na zkušenosti s (kombinovaným) kočárkem Jane Kawai.

Vím, že je nový a aktuálně vzhledem ke karanténě ve Španělsku se nevyrábí. Viděla jsem ho v obchodě s tím, že by měl zvládnout terén. Líbí se mi, že je lehký a skladný. S partnerem jsme oba vysocí a zatím to vypadá, že i naše zářijové miminko bude velké.

Děkuji za názor a hezký den.

Ahoj!

Pro mně je Jané Kawai

Jané Kawai

povedený model - pevný, vyšší, hezký, kvalitní. Kola jsou kvalitní, lehčí (nenafukovací), no odolné. Odpružení je vysloveně na tlumení nárazů, určitě nečekej houpání. Váha, skladnost je na typ super, to mi u něj velmi imponuje. Korba je větší průměr, podle mě postačí. A sporťák je fajn, super polstrovaný, pohodlný, možná stříška by mohla být větší / víc krycí, ale to se dá vyřešit clonou. Přejde i nerovnosti, samozřejme absolutní teréňák ve smyslu na hory či do metrového sněhu to nebude.

Celkově, na kombinovaný kočárek super nadizajnován, praktický a moderní - a já ho mohu doporučit, pokud se Vám líbil a není požadavkem nějaké extrémní odpružení.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.