Je do zhoršeného terénu lepší kočárek Nuna Mixx Next, nebo Easywalker Harvey3?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Nuna Mixx Next a Easywalker Harvey3. Od kočárku očekávám, že bude pevný, dobře odpružený a zvládne i zhoršený terén - polní cestu. Chci, aby vydržel co nejdéle. Ideální celé období kočárkování.

Který ze mnou vybraných kočárků splňuje to, co požaduji?

Jsou ještě jiné kočárky, které mi můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

oba modely splňují Tvé požadavky. Díky svým výše položeným nástavbám a vysokým rozsahům nastavení výšky rodičovské rukojeti, jsou vhodné pro středně vysoké a vysoké rodiče.

Easywalker Harvey3 má oproti Nuna Mixx Next i možnost dokoupení sady nafukovacích terénních kol.

Podrobnější popis kočárků najdeš v mé nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti zde připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka