Je jako příruční zavazadlo do letadla lepší Cybex Eezy S Twist, nebo Petite&Mars Up.?

Zodpovězené
26. lis 2022

Ahoj,

hledáme cestovní kočárek, který lze vzít jako příruční zavazadlo do letadla. Jelikož dcerka (1 rok, 10 kg, 76 cm) není moc kočárková a také náš aktuální sporťák Valco Baby Snap 4 Sport využívá opravdu sporadicky, chceme něco cenově dostupné.

V hledáčku mám Cybex Eezy S Twist a Petite&Mars Up.

Který z nich by byl lepší volba?

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky jsou vhodné jako příruční zavazadlo na palubu letadla. Je však třeba si to ověřit u Tvé letecké společnosti. To ve velké míře závisí na personálu letiště, protože někdy ani kočárek odpovídajících rozměrů personál nedovolí vzít na palubu letadla.

Já osobně bych Ti spíše doporučila kočárek, který má poutko nebo popruh na rameno. Když dcerka nebude chtít být v kočárku, tak si ho pohodlně zavěsíš na rameno. Některé kočárky mají zase rukojeť podobnou cestovnímu kufru a ty ho můžou táhnout za sebou. Nebo jsou také kočárky, které mají praktickou tašku, do které kočárek rychle vložíš.

Takovými modely kočárků jsou například MoMi Ofra (popruh na rameno), Carrello Astra (rukojeť na tahání za sebou), Cybex Beezy (popruh na rameno) nebo Easywalker Miley2 (taška na přenos).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka