Je kočárek Baby Merc Novis kvalitní?

Zodpovězené
21. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Baby Merc Novis. Jedná se o nový model a na internetu není mnoho recenzí. Jde o mé první děťátko, takže nemám moc s čím srovnávat.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

Baby Merc Novis vypadá na první pohled moc dobře. Oceňuji u něj dobře odvětrávanou hlubokou korbu, jednoduchý design, větší gelová kola s odpružením a nastavitelnou rukojeť. U sporťáku je to už horší, je jen do 15 kg a má malé rozměry, takže dítěti bude brzy malý. Kromě toho je i neskladný a "robustní", což je všeobecný problém polských kombinovaných kočárků. Pokud počítáš s možností, že sporťák brzy vyměníš za nějaký více skladný a lehčí, tak bych do něj klidně šla. Jestli chceš ovšem dvojkombinaci, co Ti vydrží déle, tak bych se porozhlédla ještě po něčem jiném.

Podobným typem jsou například kočárky Moon, které mají též odvětrávání v korbě a mají kvalitní i sporťáky. Více jsem je rozebrala v této otázce z poradny. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Dobrá je i varianta pořízení pouze hlubokého kočárku a sporťák si vybrat jiný později, který Ti bude vyhovovat po všech směrech. Samostatné hluboké kočárky má například značka Kunert, konkrétně Kunert Lazzio, tak se na ně podívej, zda Tě nezaujme. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie