Je kočárek BabyActive Musse bezpečný a kvalitní?

Zodpovězené
8. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se informovat ohledně 3v1 kočárku BabyActive Musse. Je krásný, ale recenze nikde nevidím.

Jaký je to kočárek?

Má nějaké mínusy?

Děkuji

Ahoj,

jedná se především o designový kočárek pro nenáročné rodiče. Tato značka i model nepatří mezi ty kvalitnější a je třeba s tím počítat. Pořizovací cena je vyšší a vůbec neodpovídá kvalitě, i když chápu, že u tohoto modelu táhne především design, na který my ženy koukáme nejvíc 🙂. Nejvíce stížností je na jeho provedení a slabou konstrukci (i tady na MK se dočteš, že konstrukce praskla). Já osobně bych ho nedoporučila ke koupi.

Pokud se pro něj přece jen rozhodneš, tak doporučuju zůstat u dvojkombinace. Vajíčka v polské trojkombinaci jsou spíš jen takovým doplňkem celého setu a nejsou tak propracované a bezpečné jako autosedačky prodávané samostatně. Konkrétně doporučuji značku Cybex nebo Maxi-Cosi.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie