Je kočárek Bebetto Luca Pro vhodný na vesnici pro červnové miminko?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

čekám své první miminko, termín mám v červnu. Zvažovala jsem kočárek Bebetto Luca Pro celý v eko kůži. Moc se mi líbí jeho vzhled.

Mé požadavky:

  • vhodný pro 165 cm vysokou maminku,
  • pohyb na vesnici,
  • tichá kola,
  • trojkombinace,
  • aby se dal otočit ve směru jízdy i v protisměru,
  • cena do 12 500 Kč.

Je Bebetto Luca vhodný kočárek?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

většina polských kočárků, tedy i Bebetto Luca, má sporťák zbytečně těžký (verze Pro má 14 kg), s malou nosností (jen 15 kg) a neskladný, tak je na zvážení, zda by Ti i on vyhovoval a časem si nekupovala lehčí, stejně jako spoustu dalších maminek. Hluboká korba je jen na chvilku, zatímco se sporťákem budeš jezdit déle, je tak potřeba se při výběru kočárku soustředit spíše na něj. 🙂

Pokud jsi pro koupi rozhodnutá, zůstala bych u dvojkombinace. Vajíčka v polské trojkombinaci jsou spíš jen takovým doplňkem celého setu a nejsou tak propracované a bezpečné jako autosedačky prodávané samostatně. Zrovna k tomuto kočárku se prodávají adaptéry na vajíčka značek Maxi-Cosi, Cybex, Besafe.

Co se týče samotného kočárku a jeho parametrů, zdá se mi fajn v poměru cena/výkon. Díky odpružení a nafukovacím kolům zvládne i terén, jízda s ním je lehká a celkově je dobře manipulovatelný. Hluboká korba je dostatečně prostorná a polohovatelná, to samé sporťák, který je navíc obousměrný, lze ho sklopit do lehu a má polohování nohou.

Recenze na něj jsou spíše pozitivní, i když pár chyb má. Pokud už teď víš, že sporťák splňuje Tvé požadavky, nebo stejně budeš časem kupovat lehčí sporťák, tak si myslím, že s kočárkem budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie