Je kočárek Bugaboo Fox dobrou investicí?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

prosím o radu ohledně sportovního kočárku pro 6měsíčního syna. Určitě bych chtěla, aby měl otočné sezení a byl lehčí pro časté skládání do auta. Používán bude hlavně ve městě, občas do přírody. Měl by mít nastavitelnou rukojeť a stříšku, kterou lze prodloužit. Syn je již nyní větší než jiná miminka v jeho věku, proto musí být prostorný.

Líbí se nám Bugaboo Fox.

Mám do něj zainvestovat?

Je ještě jiný, který splňuje naše podmínky?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi neuvedla jaký kočárek právě používáš teď. Tvoje výška je při výběru kočárku velmi podstatná.

Proto Ti nemůžu 100% odpovědět, zda je (starší ukončený) model Bugaboo Fox pro Tebe vhodný. Nový model Bugaboo Fox 3 je však stejně prostorný a velikostí sedadel se neliší.

Má středně prostorné sedlo korýtkového typu s výškou zádové opěrky 50 cm. Větší dítě jej může využívat menší čas. Do auta je po složení méně skladný, ale do přírody a města je super. Má tomu přizpůsobená kola i odpružení. Určitě si přečti hodnocení našich MK maminek, které kočárek vyzkoušely, aktivně používaly a následně hodnotily. Hodnocení a počet hvězd najdeš přímo u kočárku.

Kvalitou podobný je mu kočárek Joolz Geo3 Mono. Je to prostornější model s výškou zádové opěrky 54 cm, který má navíc 15kg nosnost nákupního košíku. Zároveň si ho po čase můžeš přeměnit na kočárek pro věkově blízké sourozence. Jeho předchůdce Joolz Geo2. Má ale menší nosnost a prostornost sedáku, zároveň váží 13,3 kg. Tento model Ti nedoporučuji. O Geo3 jsem nedávno napsala článek, který si můžeš přečíst.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka