Je kočárek Bugaboo Fox Stellar limitka?

Zodpovězené
20. říj 2022

Ahoj,

ráda bych se Tě zeptala na kočárek Bugaboo Fox Stellar.

Je to nějaká limitka?

Čím se liší od ostatních Foxů?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

Bugaboo Fox 2 v barvě Stellar byl limitkou roku 2018. Tato limitovaná kolekce byla navržena tak, aby rodiče věděli, že jsou s dítětem v bezpečí během podvečerních procházek, ale také během celého dne.

Bugaboo Fox 2 v barvě Stellar měl reflexní kryty kol, podvozek a zipy kolem celého kočárku poskytující viditelnost během celé noci až do vzdálenosti 150 metrů. Když byly reflexní části osvětleny, například světly vozidla, kočárek ihned vynikl. Kočárek byl poutavý díky tkanině Midnight Blue a ocelově modré podšívce. Černá barva podvozku, šedá kožená řídítka a rukojeť pro přenos dítěte podtrhovaly elegantní vzhled kočárku.

Bugaboo Fox 3 má kola plněná pěnou (průměr předních je 21,6 a zadních 30,5 cm). Jeho odpružená konstrukce spolu s pružinovým odpružením kol je stavěna i na náročnější terén. Po složení zabere o něco více místa v kufru auta. Novorozence umístíš do prostorné obnovené hluboké korby o vnitřních rozměrech 76,5 × 32 cm. Do hluboké korby Fox 3 byl přidán nový ventilační systém, který zajistí dítěti pohodlí a reguluje teplotu uvnitř i venku. Měkká průhledná síťovina zabudovaná nejen ve stříšce, ale také a na boku hluboké korby také umožňuje dítěti objevovat svět. Sportovní plně otočné sedátko zvládne 22kg dítě a spolu s velkým nákupním kočárkem, který unese až 10 kg – nemá konkurenci u svých modelových kolegů. Textilie sportovní části se upevňuje na stejný rám jako hluboká korba a jednoduše se nacvakne na konstrukci. Má ergonomicky tvarované korýtkové sedátko, které můžeš nakloněním polohovat až do lehu o celkové ložné ploše 94,5 cm. Je vhodné pro dítě od přibližně 6 měsíců.

Jaký je mezi nimi rozdíl?
Mírným redesignem prošla hluboká korba. Podrobněji jsem odpověděla na tuto otázku nedávno v mé poradně, tak Ti ji sem připnu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka