Je kočárek Inglesina Aptica XT kvalitní?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

děkuji za Tvou odpověď k mé otázce ohledně alternativy kočárku Nuna Mixx Next. https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Momentálně jsem narazila na kočárek Inglesina Aptica XT.

Jaký to je kočárek?

Můžeš v porovnání s Nunou zhodnotit klady a zápory?

Děkuji

Ahoj,

model Inglesina Aptica XT jsem v poradně velmi často zmiňovala a porovnávala. Jelikož se nechci opakovat, připínám Ti sem mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka