Je kočárek Inglesina Quid vhodný do města i na kamínky?

Zodpovězené
25. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Inglesina Quid. Sháním něco kompaktního pro 1,5 letou dcerku.

Je tento kočárek vhodný jak do města, tak na kamínky a podobný terén?

Nebo je to čistě cestovní kočárek kvůli menším kolům?

Nyní máme Petite&Mars Royal, ale chtělo by to něco skladnějšího a lehčího.

Děkuji

Ahoj,

ano a je to moc dobrá volba! 🙂 Doporučila bych spíše nejnovější model, tedy Inglesina Quid2, který se liší hlavně zvýšenou nosností (22 kg). Je tak vhodný i pro větší děti. Jedná se kompaktní typ cestovního kočárku, který je vhodný i do městského terénu, díky odolným kolům s odpružením.

Pokud bys chtěla model s většími koly, tak doporučuji i Inglesina Maior, ale už je 2 kg těžší (7,9 kg) a i méně skladnější.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie