Je kočárek Junama Termo Line Mix dobrá?

Zodpovězené
7. dub 2022

Ahoj,

objevila jsem kočárek Junama Termo Line Mix. Viděla jsem ho na živo, ale nikde na něj nejsou žádné recenze.

Jaký je?

Je lepší Junama Termo nebo Roan Bass Next?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Junama Termo Line Mix zařadíme do naší kočárkopedie co nejdříve.

Já osobně nejsem moc fanoušek polských kombinovaných kočárků, a to z důvodu vyšší hmotnosti, neskladnosti a u sporťáků je to navíc i nižší nosnost. Hluboká korba je jen na chvilku, zatímco se sporťákem budeš jezdit déle, je tak potřeba se při výběru dívat i na něj, aby Ti plně vyhovoval a nevyměnila si ho hned za nový a více skladný.

Obecně by se však dalo říci, že značka Roan je kvalitnější - má lepší provedení a méně reklamací, ale vždy záleží na konkrétním modelu a také, jak moc jsi náročná. 🙂

Z těchto dvou kočárků bych šla spíše do Roan Bass Next. Navíc je to velmi oblíbený model a maminky s nim jsou převážně spokojené.

Pokud Tě to přece jen táhne k Junama Termo Line Mix a vyhovoval Ti při zkoušce, tak dej na svůj pocit. Pokud splňoval všechny Tvé požadavky, tak věřím, že s ním budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie