Je kočárek Kinderkraft Grande lehký, skladný, má velkou stříšku a velký úložný prostor?

Zodpovězené
4. kvě 2022

Ahoj,

pro našeho 8měsíčního syna hledáme nový sportovní kočárek. Ten z trojkombinace, který máme, nám vůbec nevyhovuje. Je to Kunert Tiaro a je velmi těžký a hlavně nepraktický. Musí se rozebírat na dvě části a přesto zabere celý kufr auta.

Požadavky:

  • určitě lehký,
  • skladný, aby zabíral co nejméně místa,
  • pohybujeme se většinou ve městě, ale určitě by měl zvládnout minimálně i trošku rozbitější vesnické cesty, rovnější polní nebo lesní pěšinku,
  • měl by mít velkou stříšku,
  • možnost úplného lehu,
  • velký úložný prostor,
  • cenově do 4 000 Kč.

Dnes jsme měli cestu kolem jedné prodejny, kde se mi vzhledem a lehkostí velmi zalíbil kočárek Kinderkraft Grande.

Je tento kočárek kvalitní?

Splňuje naše požadavky?

Doporučila bys mi ho, nebo je pro nás vhodnější jiný?

Děkuji

Ahoj,

Kinderkraft Grande je kočárek za dostupnou cenu, pro nenáročné rodiče. Materiály odpovídají ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů (občas může vrzat) nebo textílií. Ale kdo za tu cenu nečeká zázraky, může být příjemně překvapený 🙂. Najdeš u něj dlouhou stříšku, velký nákupní košík, prostorný sedák s polohováním nohou, který lze nastavit jednoduše do úplného lehu. Ke kočárku je bohaté příslušenství, ať už je to nánožník, držák nápojů nebo pláštěnka. Na Tvé požadavky by mohl plně stačit. Nosnost má tedy jen do 15 kg, což je pro tak malé dítě plně dostačující, ale časem hrozí, že bys musela pořídit ještě další kočárek, pokud bude dítě těžší.

Pokud chceš kočárek i do terénu, tak bych spíše doporučila Kinderkraft Grande LX, který má i přední kola gumová a ne pěnová.

Já osobně bych šla spíše do modelu Kinderkraft Grande LX. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie