Je kočárek Moon Resea S vhodný pro novorozence?

Zodpovězené
14. črc 2022

Ahoj,

začátkem listopadu čekáme první děťátko. Zaujal nás Moon Resea S edition golden rose 2022 ve dvojkombinaci, ale recenzí je žalostně málo. Hlubokou korbu využijeme opravdu minimálně, jelikož bude zima. Nepředpokládám, že budeme chodit často na procházky a či víc nevyužijeme sportovní část.

Je sportovní část vhodná, nebo bychom museli časem koupit jiný sportovní kočárek?

Resp. je ještě jiný kočárek, který můžeš poradit?

Byli jsme se dívat na Moon i v prodejně, ale nenabídli nám jinou alternativu.

Děkuji

Ahoj,

velmi dobrá volba kočárku! 🙂 Moon ReSea S Edition (2022) patří k velmi oblíbeným modelům a velice ráda ho doporučuji. Sportovní část je dostatečně velká (z kočárků Moon ji má nejprostornější). Oceníš u něj celkem lehkou hmotnost, ovládání jednou rukou, i snadné složení do kompaktního rozměru. Díky nafukovacím kolům a citelnému odpružení, projede bez problému i zhoršený terén.

Je třeba si uvědomit, že starší dítě (kolem toho 1,5-2 roku) chce spíše chodit, než se vozit, proto spoustu maminek pořizují druhý (doplňkový) kočárek, typu golfek, který je skladnější a dost lehčí, ať už právě na nějaké ty rychlo přesuny, výlety nebo cestování.

Pokud bys chtěla opravdu prostorný sporťák, tak doporučuji ABC Design Salsa 4 Air, který jsem já sama měla ve výběru u nejmladšího syna. Oproti kočárkům Moon působí více robustně a má vyšší hmotnost - 14,5 kg, ale i přesto je dobře skladný a též snadno ovladatelný jednou rukou. Najdeš u něj i podobný design, nafukovací kola, prostornou hlubokou korbu a ještě větší rozměry u sporťáku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie